התקשר עוד היום לקבלת ייעוץ חינם: 08-9450775

עו"ד דיני חברות

פנו אל עו"ד רונן פריד!

בעלי חברות מוצאים את עצמם לא פעם מול צורך לפנות אל עו"ד המתמחה בתחום דיני חברות.

פעילותה השוטפת של חברה מעמידה אותה לא פעם מול הצורך לפנות אל עורך דין מיומן לשם התייעצות וליווי. בין אם מדובר על חברה שהפסיקה את פעילותה ויש לסגור אותה בצורה רשמית ברשם החברות, ובין אם מדובר על ליווי וייעוץ משפטי שוטף לחברה, יש לבחור עו"ד מקצועי ומיומן שיוכל לבצע את המשימה הנדרשת בצורה מקצועית, מהירה ובמחיר הוגן וראוי.

משרד עו"ד רונן פריד – למה אנחנו?

  • הידע המקצועי שלנו – לנו יש את הידע המקצועי העשיר והמתאים בשביל לספק לכל לקוח את השירות ההולם לצרכיו. אנחנו נוכל לייצג את החברה ולבצע את המשימה הנדרשת בצורה מקצועית תוך היכרות מעמיקה עם הדרישות בחוק ובפסיקה.
  • הניסיון הרב – יש לנו ניסיון רב בתחום. העשייה שלנו בתחום החברות, אשר באה לידי ביטוי בליווי שוטף של עשרות חברות מובילות, מקנה לנו את המיומנות הנדרשת בשביל לספק לכל לקוח את הטוב ביותר בעבורו.
  • המסירות והשירות – חשוב לנו לספק לכל לקוח שירות איכותי ומסור במיוחד. לכן אנחנו נהיה זמינים תמיד, ונלווה כל לקוח במהלך מתן השירות לשביעות רצונו המוחלט.
  • היעילות והמהירות – אצלנו מושם דגש רב על עניין המהירות. כי חשוב לנו לעזור לכם לקדם תהליכים ביעילות רבה. לכן אנחנו כאן עם רצון לבצע תהליכים ולייעל אותם בצורה ניכרת.

מתעניינים בעורך דין בדיני חברות? צריכים ייצוג לחברה שלכם? הנכם מוזמנים לפנות באופן אישי אל עו"ד רונן פריד. מאות לקוחות מרוצים ועשרות המלצות חמות מדברים בעד עצמם. זו הכתובת המקצועית והמומלצת שלכם. אצלנו תקבלו שירות אישי, מעולה, מהיר והוגן.

חברה לא פעילה? חברה מפרת חוק? פירוק חברת יחיד? השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מיידית אל כתובת המייל שלך
סניף רחובות(ראשי) - רחוב המדע 8 – בניין טופ המדע, פארק המדע, רחובות | סניף תל אביב רחוב יגאל אלון 98, מגדל אלקטרה, תל-אביב | סניף חיפה רחוב אנדרי סחרוב 9, פארק מתם, חיפה