התקשר עוד היום לקבלת ייעוץ חינם: 08-9450775

שלב אחר שלב – פירוק חברה מרצון

שלב אחר שלב – פירוק חברה מרצון

איך עובד הליך פירוק חברה מרצון – דוגמא מלקוח שפירק את החברה דרך השירות שלנו

ברצוננו לשתף אתכם במקרה של לקוח שפנה אלינו לצורך פירוק חברה מרצון וקבלת פטור מלא מתשלום חובות האגרות לרשם החברות.

מדובר במקרה של מ'. לפני שנים רבות, הקים מ' חברה במסגרתה ניהל עסק . לאחר שהעסק לא הצליח, ולאחר שמ' השקיע בו כספים רבים, הוא החליט לסגור את העסק. במסגרת סגירת העסק, שילם מ' את כל החובות שהיו לספקים השונים וסגר את חשבון הבנק. כמו כן, פעל מ' לסגירת התיקים שהיו לחברה במס הכנסה ומע"מ. יחד עם זאת, מ' לא פעל לפירוק החברה מרצון ומחיקתה מרשם החברות, שכן לא היה לו מושג שעליו לעשות כן.

הפסקת פעילות בחשבון הבנק, מס הכנסה ומע"מ אינם מספיקים לפירוק החברה

במרוצת השנים, מ' לא שילם את האגרות השנתיות לרשם החברות וצבר חובות של מעל 10,000 ₪!!! למרבה הצער, מ' לא קיבל את ההודעות לתשלום האגרות מרשם החברות היות והכתובת בו הייתה רשומה החברה הייתה כתובת העסק שנסגר (ולא כתובת מגוריו). אם באמור לא די, היות ומ' לא הגיב לפניות רשם החברות, החוב עבר לגבייה במרכז לגביית קנסות אשר החל בפעולות גבייה והטלת עיקולים.

הדבר נודע למ' לראשונה כאשר הוא החליט להקים עסק חדש ופנה לרשם החברות לצורך הקמת חברה חדשה. מן הסתם, בקשתו להקמת החברה החדשה סורבה ע"י הרשם היות ולחברה הקודמת חובות אגרות והיא הוגדרה כחברה 'מפרת חוק'.

כאשר לא משלמים אגרות שנתיות ולא מגישים דוח"ות שנתיים – החברה כחברה מפרת חוק ועל הדירקטורים של החברה חלים הגבלות ברשם החברות

מ' פנה למשרדנו כאשר הוא אובד עצות. לא רק שהוא עמד בפני הליכי גבייה, לא הייתה לו אפשרות לפתוח את העסק החדש שלו ולהקים חברה חדשה. באמצעות משרדנו, פעל מ' באופן מידי לפירוק החברה מרצון ועצירת כל הליכי גביית החובות שעמדו כנגדו. במקביל, פעלנו אל מול רשם החברות לצורך הקמת חברה חדשה כדי שמ' יוכל להתחיל את עסקו החדש. כמו כן, במסגרת הליך פירוק החברה מרצון ביטלנו למ' את כל החובות שהיו לו וניתן לו פטור מלא מתשלום האגרות לרשם החברות.

למרבה הצער, אנו נתקלים לא מעט במקרים כמו של מ'. עקב חוסר ידיעה או עקב מידע שגוי אותו מקבלים בעלי חברות שהפסיקו לפעול, הם לא פועלים לפירוק החברה מרצון במקביל לסגירת פעילותה העסקית של החברה.

באמצעות פנייה פשוטה למשרדנו, תוכלו להיפטר מכבלי העבר ולפרק את חברתכם מרצון, תוך קבלת פטור מתשלום חובות אגרות שנצברו במרוצת השנים. אל תשאירו קצוות פתוחים שעלולים לרדוף אתכם לאחר זמן רב. במידה וסיימתם את פעילותכם העסקית, פעלו בהקדם לפירוק החברה מרצון.

 להצעת מחיר מיידית והתחלת הליך פירוק חברה מרצון

חברה לא פעילה? חברה מפרת חוק? פירוק חברת יחיד? השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מיידית אל כתובת המייל שלך
סניף רחובות(ראשי) - רחוב המדע 8 – בניין טופ המדע, פארק המדע, רחובות | סניף תל אביב רחוב יגאל אלון 98, מגדל אלקטרה, תל-אביב | סניף חיפה רחוב אנדרי סחרוב 9, פארק מתם, חיפה