התקשר עוד היום לקבלת ייעוץ חינם: 08-9450775

סגירת חברה רשם החברות

החברה הפסיקה את פעילותה? עו"ד רונן פריד לשירותכם לסגירה רשמית של החברה ברשם החברות.

כל בעל חברה חייב לדעת זאת – כאשר החברה מסיימת את הפעילות העסקית שלה חובה לבצע פעולות נדרשות ובראשן – פירוק החברה מרצון ברשם החברות. כך תמנעו מעצמכם הוצאות מיותרות ופעולות גבייה מכבידות מצד רשם החברות!

תהליך פירוק חברה מרצון הוא תהליך שיש לבצע אותו רק אצל עו"ד. בשנים האחרונות החלה מגמה בה חברות מעניקות שירותים משפטיים כאשר הדבר יוחד אך ורק לעו"ד. בסופו של דבר, אותן חברות אינן מוסמכות לטפל בלקוח, אין להם את הניסיון הנדרש ואין כל גוף שמפקח על פעילותן. במרוצת השנים, פנו אל משרדנו לקוחות רבים אשר פנו לאותן חברות, שילמו להן את מיטב כספם ונותרו בפני שוקת שבורה – כאשר אותן חברות לא הצליחו לתת להן את השירות המשפטי.

חשוב מאוד לאתר עורך דין בעל התמחות מיוחדת בתחום זה. ההתנסות בשטח והמקצועיות מקנה לו את היכולת לבצע את המשימות הנדרשות ביעילות מקסימלית. אנו מזמינים אתכם לקרוא על משרדנו ולהרשם מהשירות שאנחנו מציעים לכם.

תהליך פירוק חברה – למה אצל עו"ד רונן פריד?

  • הניסיון – אנחנו משרד עורכי דין בעלי התמחות מיוחדת בתחום של פירוק חברות מרצון. ביצענו במשך השנים שירות זה עבור מספר גדול מאוד של לקוחות (מעל 1,000 לקוחות). הניסיון מקנה לנו את היכולת לבצע את המשימה במהירות רבה ובצורה יעילה במיוחד.
  • המקצועיות – יש לנו ידע מקצועי נרחב בתחום. כל עובדי המשרד הם אנשי מקצוע בתחום של פירוק חברות מרצון. הידע המקצועי מאפשר לנו לבצע לכל לקוח את השירות בצורה ממוקדת ומהירה במיוחד. אם חשוב לכם ליהנות משירות מהיר ויעיל, במחיר אטקטיבי ביותר, פנו אלינו.
  • השירות – אנחנו מספקם לכל לקוח שירות מותאם לצורך שלו, תוך הקשבה לצרכים ובדיקת המצב הספציפי שלו. כך נעשית הפעולה במהירות רבה ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

החברה הפסיקה את פעילותה? חשוב לסגור אותה בצורה רשמית ברשם החברות. פנו אלינו בשביל לבצע את המשימה בצורה יעילה ומוצלחת במיוחד. כך תמנעו מעצמכם אגרות קנסות בגין אי תשלום במועד. מדובר בתהליך מהיר ופשוט. פנו אלינו בשביל לבצע את הפעולה כנדרש.

 

חברה לא פעילה? חברה מפרת חוק? פירוק חברת יחיד? השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מיידית אל כתובת המייל שלך
סניף רחובות(ראשי) - רחוב המדע 8 – בניין טופ המדע, פארק המדע, רחובות | סניף תל אביב רחוב יגאל אלון 98, מגדל אלקטרה, תל-אביב | סניף חיפה רחוב אנדרי סחרוב 9, פארק מתם, חיפה