התקשר עוד היום לקבלת ייעוץ חינם: 08-9450775

חברות בפירוק מידע מקוון

מתעניינים בפירוק חברה מרצון? עו"ד רונן פריד מציע את שירותיו!

בכל תחום יש את איש המקצוע בעל ההתמחות המיוחדת והבולטת. ואכן, עו"ד רונן פריד הוא עו"ד מומלץ בעל מומחיות מיוחדת בתחום של פירוק חברות מרצון.

בכל עת שיש צורך לקבל שירות מיוחד מאיש מקצוע חשוב למצוא את נותן השירות המוביל. זה שיש לו את היכולת המוכחת בתחום וניסיון עשיר שאין שני לו. בכל מה שקשור לעו"ד בתחום של פירוק חברות מרצון ברשם החברות, מומלץ לפנות אל עו"ד רונן פריד. עו"ד פריד עוסק בתחום זה כבר  שנים רבות ויש לו ניסיון רב הכולל טיפול בפירוק מרצון של מעל 1,000 חברות. לעו"ד רונן פריד יש את היכולת המקצועית לספק את השירות הנדרש על הצד הטוב ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

מהן המעלות שלנו?

  • אנחנו משרד מקצועי ומוביל בתחום של פירוק חברות מרצון. לכל אחד מהעובדים במשרד יש את הידע המקצועי הנדרש בשביל לספק שירות מוצלח בתחום פירוק חברות. אנחנו ננחה אתכם במהלך השלבים השונים בעצות מקצועיות ובהכוונה מדויקת לפירוק החברה וקבלת פטור מלא מתשלום אגרות רשם החברות.
  • יש לנו ניסיון רב בתחום. טיפלנו בפירוק של מעל 1,000 חברות. הניסיון שלנו מבדל אותנו מאחרים ומשפר את היכולות שלנו והכלים המקצועיים העומדים לרשותכם. פנו אלינו בשביל לקבל שירותים בתחום פירוק חברות. אצלנו עושים את זה בצורה יעילה ביותר, בזמן המהיר ביותר ובמחיר הטוב ביותר!
  • חשוב לנו להעניק לכל לקוח שירות מקצועי ומוצלח במיוחד. לכן, אנחנו קשובים ביותר לכל לקוח ולכל פונה, ומחפשים את הדרך לספק לו את השירות הנדרש על הצד הטוב ביותר. גם לכם נוכל למצוא את המענה ההולם ואת הדרך הנכונה לפירוק החברה שלכם מרצון.
  • אנחנו עובדים בצורה יעילה במיוחד. ההתנהלות שלנו מהירה ואנחנו מחפשים לקדם מהלכים ולסיים תהליכים בצורה מהירה וממוקדת. כך אנחנו משביעים את רצונם של הלקוחות שלנו ומבצעים עבורם כל פעולה על הצד הטוב ביותר.
  • אנחנו גובים בגין השירות מחיר סביר והגיוני. אמנם השירות שלנו מצטיין בתחומו אך המחיר אטרקטיבי ואינו יקר. אנו מאמינים כי בגין פעולות משפטיות פשוטות, והליכים בירוקראטיים טהורים אין צורך לגבות מחיר מופקע. פנו אלינו לקבלת שירות מקצועי ומוצלח במחיר אטרקטיבי ומתאים לכל כיס.

צריכים לפרק חברה מרצון? אנחנו הכתובת שלכם. משרד עו"ד רונן פריד זו הכתובת הנכונה שלכם עבור פירוק חברה מרצון. לנו יש התמחות ספציפית בתחום זה!

חברה לא פעילה? חברה מפרת חוק? פירוק חברת יחיד? השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מיידית אל כתובת המייל שלך
סניף רחובות(ראשי) - רחוב המדע 8 – בניין טופ המדע, פארק המדע, רחובות | סניף תל אביב רחוב יגאל אלון 98, מגדל אלקטרה, תל-אביב | סניף חיפה רחוב אנדרי סחרוב 9, פארק מתם, חיפה