התקשר עוד היום לקבלת ייעוץ חינם: 08-9450775

בקשה לפירוק חברה

הגשת בקשה לפירוק חברה שלא מרצונה

במאמר הבא יוצג בקצרה תהליך של הגשת בקשה לפירוק חברה שלא מרצונה באמצעות בית המשפט.

כאשר החברה הופכת לחדלת פירעון ואינה מצליחה לשלם את חובותיה, ניתן להגיש בקשה לפירוק החברה בבית המשפט המוסמך. ברשימת העילות לפירוק חברה ניתן למצוא חוב לנושה שלא שולם, פס"ד שלא קוים ועוד.

כיצד מוגשת בקשה לפירוק חברה בבית המשפט?

יש לפנות לבית המשפט המחוזי המוסמך ולהגיש בקשה לפירוק חברה. לבקשה יש לצרף את אישור הכונס רשמי בדבר פתיחת תיק והפקדת פיקדון, ולאחר מכן יש לפרסם הודעה רשמית לציבור דרך העיתונות.

יש להכין בקשת פירוק חברה אשר תפרט את פרטי החברה המלאים, לפרט את עילות הפירוק ולצרף אסמכתאות לקיום החוב או כל אסמכתא אחרת לתמיכה בעילת הפירוק המבוקשת.

ניתן להגיש יחד עם בקשת הפירוק בקשה למינוי מפרק לחברה, אשר תכלול את פרטי המפרק ואת הסכמתו להתמנות כמפרק לחברה.
לאחר הגשת בקשת הפירוק, יש להשלים את הנדרש מבחינת פרסום בעיתונות, פרסום הרשומות או כל הוראה אחרת שתינתן ע"י ביהמ"ש בעניין.

החברה נגדה מוגשת בקשת הפירוק רשאית להגיש התנגדות לפירוקה, וכל משתתף נוסף אשר בכוונתו להשתתף בדיון פירוק החברה יש להודיע על כך 7 ימים מראש.
במידה והמבקש זנח את עיסוקו בדבר פירוק החברה, ראשי בית המשפט למנות נושה או בעל מניות אחר להתייחסות מול מבקשי הפירוק.

בתהליך פירוק חברה חשוב להעביר מידע אמין ועדכני, ולצרף כמה שיותר אסמכתאות לתמיכה בבקשה. משרדנו הינו המשרד המומלץ והמוצלח עבור פירוק חברה. אנחנו עוסקים בתחום שנים רבות ויש לנו את היכולת המקצועית ואת הניסיון הנדרש לליווי מלא התהליך הפירוק, בצורה מיטבית ומהירה, לשביעות רצונך!

חברה לא פעילה? חברה מפרת חוק? פירוק חברת יחיד? השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מיידית אל כתובת המייל שלך
סניף רחובות(ראשי) - רחוב המדע 8 – בניין טופ המדע, פארק המדע, רחובות | סניף תל אביב רחוב יגאל אלון 98, מגדל אלקטרה, תל-אביב | סניף חיפה רחוב אנדרי סחרוב 9, פארק מתם, חיפה