התקשר עוד היום לקבלת ייעוץ חינם: 08-9450775

בדיקת חברות בפירוק

למה כדאי לפרק חברה?

ישנן חברות רבות שאינן פעילות כאשר למעשה אין כל הצדקה לקיומן. הן רשומות במרשמי רשם החברות וצוברות בכל שנה חובות אגרות של אלפי שקלים, אשר עלולים גם לשאת קנסות כבדים המצטברים לסכומים גבוהים במיוחד. במצב דברים זה, החברה חשופה להליכי גבייה מצד רשם החברות דרך המרכז לגביית קנסות. במקרה בו יש לכם חברה שאינה פעילה, מומלץ לפעול לפירוק החברה מרצון כדי למנוע סנקציות והליכי גבייה.

כאשר חברה שפתחנו חדלה מפעילותה או שהיא הופכת מסיבה כלשהי ללא רלוונטית – מומלץ מאוד לפעול לפירוק החברה מרצון.

לצורך כך מומלץ לפנות אל עו"ד מקצועי המכיר היטב את תחום פירוק החברות ויודע לנהל את התהליך באופן היעיל ביותר.

אין זה מומלץ לנסות להתמודד עם נושא פירוק החברה לבדכם. משרדנו טיפל במקרים רבים בהם אדם ללא ניסיון והכשרה מקצועית החל בהליך פירוק חברה ולא הצליח לסיימו כנדרש. בדיוק בשביל זה אנחנו מציעים לכם את שירותינו. עו"ד רונן פריד יחד בליווי צוות מקצועי המתמחה בתחום. למשרדנו ניסיון עשיר בפירוק של מעל אלף חברות וקבלת פטור מתשלום אגרות, כאשר הצוות המקצועי שלנו מלווה את כל התהליך על מנת שהוא יתבצע על הצד הטוב ביותר, הן מבחינת המהירות, הן מבחינת היעילות וללא עיכובים מיותרים.

חברה לא פעילה? חברה מפרת חוק? פירוק חברת יחיד? השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מיידית אל כתובת המייל שלך
סניף רחובות(ראשי) - רחוב המדע 8 – בניין טופ המדע, פארק המדע, רחובות | סניף תל אביב רחוב יגאל אלון 98, מגדל אלקטרה, תל-אביב | סניף חיפה רחוב אנדרי סחרוב 9, פארק מתם, חיפה